ZDRAVOTNÍ MISIE

Člověk léčí, ale Bůh uzdravuje

EDEN - Epicentrum zdraví

Mimo pořádání ozdravných pobytů organizuje zdravotně-preventivní aktivity po celé ČR (i mimo ČR) formou Dnů zdraví, Víkendů zdraví nebo Týdnů zdraví. Aktivity jsou konány na pozvání nebo podnět místních zájemců, např. Klubů zdraví, církevních organizací, městských částí a obcí, kulturních středisek apod. Realizujeme monitoring některých zdravotních hodnot, testy a poradenství životního stylu, přednáškovou činnost, semináře apod. ... Celý článek... »

Elim Lands

Elim Lands je komplexní školící misijní středisko, které se nachází v srdci státu Osun v Nigerii. Trénink studentů je postaven na principech zdravotně misijního programu New Start a zahrnuje vzdělávání v oblastech zdraví, evangelizace v terénu, zemědělství, výroby oděvů, stavebnictví a produkce zdravých potravin. ... Celý článek... »

INSTITUT PRO ZDRAVÍ A RODINU o.p.s.

Institut preventivní péče o zdraví (IPPOZ) nabízí celou řadu kurzů z oblastí zdravého životního stylu, přírodních procedur, masáží, zdravotní TV, zdravé výživy, racionálního vaření a zdravotního měření a poradenství, prevence nemocí, ekologického zemědělství, rodinné výchovy, Bible a zvládání stresu. ... Celý článek... »

L.I.G.H.T. - Laický institut globálního zdravotního vzdělávání

L.I.G.H.T. - Laický institut globálního zdravotního vzdělávání lightingtheworld.org je program, který šíří celosvětovou expanzi zdravotně misijní služby. Toto vzdělávání má za cíl vyškolit misionáře, kteří zakládají zdravotně-misijní projekty, evangelizační týmy, komunitní centra, ozdravné pobyty, poradny, kliniky přírodní léčby, farmy, obchody či sanatoria. Cílem kurzu je zapojit zájemce do praktické zdravotně-misijní služby a vyzkoušet si, jak tato služba bourá nánosy předsudků vůči Bohu. ... Celý článek... »

GENESIS EXPO - jedinečná putovní výstava

Víte, jak vznikl vesmír, život, příroda i člověk? Co je obsahem tzv. evoluční teorie a jakou vědeckou alternativu k ní máme dnes k dispozici? A co stáří světa, přírody nebo samotného lidstva? Hledáte odpovědi týkající se hodnoty a smyslu lidského života? Potom právě pro vás je určena putovní historicko-vědecká výstava s názvem GENESIS s desítkami unikátních panelů, historických map, sbírkou zkamenělin i lebek tzv. předchůdců člověka a mnoho vědeckých publikací, nákresů a ilustrací, mobilní kino a odborné večerní přednášky na zajímavá témata. ... Celý článek... »

Zdraví s elánem

Srdečně zveme všechny zájemce o zdravý životní styl na cyklus přednášek se zdravotní tématikou, který každoročně probíhá po tři březnové soboty, vždy od 14:00 hodin v modlitebně sboru Církve adventistů sedmého dne v Uherském Brodě. S měsícem zdraví se tradičně rozloučíme koncertem písní s duchovní tématikou při závěrečném setkání. ... Celý článek... »

Copyright © 2015-2020 ZDRAVOTNÍ MISIE s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

X

Right Click

No right click