ZDRAVOTNÍ MISIE

Člověk léčí, ale Bůh uzdravuje

GENESIS EXPO - jedinečná putovní výstava

Víte, jak vznikl vesmír, život, příroda i člověk? Co je obsahem tzv. evoluční teorie a jakou vědeckou alternativu k ní máme dnes k dispozici? A co stáří světa, přírody nebo samotného lidstva? Hledáte odpovědi týkající se hodnoty a smyslu lidského života? Potom právě pro vás je určena putovní historicko-vědecká výstava s názvem GENESIS s desítkami unikátních panelů, historických map, sbírkou zkamenělin i lebek tzv. předchůdců člověka a mnoho vědeckých publikací, nákresů a ilustrací, mobilní kino a odborné večerní přednášky na zajímavá témata.

Každý skeptik požaduje hmatatelné důkazy všude tam, kde je možné takové důkazy poskytnout. Takový přístup je zcela jistě v pořádku. Vždyť právě tím, že přírodní vědy reálně testují - ověřují - znovu a znovu v různých situacích své hypotézy a teorie o tom, jak funguje svět dnes a denně, získávají v očích lidí na důvěryhodnosti a umožňují kromě jiných věcí také rozvoj řady užitečných technologií, které v mnoha ohledech usnadňují náš život...

Putovní historicko-vědecká výstava Genesisexpo je o odvážném hledání Pravdy o světě - zejména o jeho historii a původu, o hledání smyslu života, především pak toho lidského. Jsme přesvědčeni, že nad takovými otázkami bychom se měli všichni alespoň jednou v životě pořádně zamyslet a rozšířit své obzory. Výstava Genesisexpo je určena pro každého, kdo se nebojí podívat na to, co už zná, jinýma očima, z jiného zorného úhlu a možná si i položit otázku, kterou se on sám nebo lidé v jeho okolí dosud neodvážili otevřeně položit.

Výstava Genesisexpo je tu pro vás. Těšíme se na vaši návštěvu. Výstava je vhodná pro děti již od 6 let.

(Mgr. Libor Votoček)

WWW stránka: http://genesisexpo.cz

Copyright © 2015-2020 ZDRAVOTNÍ MISIE s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

X

Right Click

No right click