ZDRAVOTNÍ MISIE

Člověk léčí, ale Bůh uzdravuje

EDEN - Epicentrum zdraví

logo EDEN Lipnik

Mimo pořádání ozdravných pobytů organizuje zdravotně-preventivní aktivity po celé ČR (i mimo ČR) formou Dnů zdraví, Víkendů zdraví nebo Týdnů zdraví. Aktivity jsou konány na pozvání nebo podnět místních zájemců, např. Klubů zdraví, církevních organizací, městských částí a obcí, kulturních středisek apod. Realizujeme monitoring některých zdravotních hodnot, testy a poradenství životního stylu, přednáškovou činnost, semináře apod.

EPIcentrum zdraví EDEN podporuje poslání Církve Adventistů sedmého dne a v praktických aspektech služby a pomoci lidem doplňuje jejich činnost. EPIcentrum zdraví EDEN však není církví zřízené ani vedené a není s ní v právním vztahu. Spolupracujeme však se všemi, kterých cíle a záměry korespondují s naší vizí.

EPIcentrum zdraví EDEN má zpracovaný komplexní nutričně-pohybově-mentální program, který přirozeně pomáhá při optimalizaci krevního tlaku, zvýšeném cholesterolu, normalizaci krevního cukru, přirozené optimalizaci hmotnosti, a stejně tak má i jednoznačný vliv na prevenci rakoviny a dalších civilizačních nemocí. Na všech pobytech nabízí v rámci zdravotního cvičení metody, které pomáhají regeneraci páteře. Součástí každého pobytu je také duševní a duchovní podpora. Komplex všech těchto synergicky působících faktorů má pozitivní vliv jak na vnitřní emoční svět, stejně tak i na všechny ostatní výše zmíněné zdravotní problémy v tělesné oblasti.

WWW stránka: https://www.czeden.cz

Aktuality: https://www.czeden.cz/aktuality

Kontakt: Rest CZ s.r.o., Lipník 3, 294 43 Lipník

Copyright © 2015-2020 ZDRAVOTNÍ MISIE s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

X

Right Click

No right click