ZDRAVOTNÍ MISIE

Člověk léčí, ale Bůh uzdravuje

Proč je možno některou nemoc vyléčit a jinou nikoliv?

V minulých dnech jsem dostal opakovaně stejnou otázku: "Proč je možno některou nemoc vyléčit a jinou nikoliv?" Přestože to není snadné, pokusím se odpovědět. Musíme přiznat, že podstata většiny nemocí je hlubší než se zdá. Dobrá zpráva však je, že situace není beznadějná. Přesto se mnoho lidí zdráhá tuto jednoduchou biblickou pravdu přijmout. ... Celý článek... »

Co je to akrylamid?

Často se lidé ptají na to jestli je pečení a smažení vhodným způsobem přípravy potravy. Odpověď vychází z poznatku, že během takového způsobu zpracování potravin vzniká vždy určité množství látky, kterou nazýváme akrylamid. Ta je nebezpečná. Podívejme se blíže na tuto problematiku. ... Celý článek... »

Co doporučujete místo živočišných bílkovin?

Často se nás ptáte, čím nahradit živočišné bílkoviny z masa, mléka a vajec. Když nás Stvořitel obdařil životem, nepočítal s tím, že bychom zabíjeli jiné živé tvory abychom se najedli. Jeho původním záměrem byl harmonický život v souladu s ostatními živými tvory. Člověk dostal za pokrm ovoce, ořechy a semínka. ... Celý článek... »

Co je to lipozomální vitamín C

Lipozomální vitamín C je zvláštní forma vitamínu C. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že jednotlivé částice vitamínu C jsou obalené lipidy - tedy tukem. Ukazuje se, že v tomto stavu je mnohem lépe vstřebáván tělesnými tkáněmi, než jiné druhy. Tato forma tak dokáže údajně konkurovat megadávkám vitamínu C a i nitrožilnímu podání. ... Celý článek... »

Kdy správně pít vzhledem k jídlům?

Zkušenosti ukazují, že by se mělo pít v určitých časových odstupech od jídla, aby se nenarušovalo trávení a vstřebávání živin z potravy. Přijímání většího objemu nápojů krátce před jídlem, během jídla a krátce po jídle způsobuje zředění obsahu žaludku, zejména kyseliny chlorovodíkové, různých enzymů a dále změnu tepelných poměrů, což nepříznivě ovlivňuje trávení potravy. ... Celý článek... »

Copyright © 2015-2020 ZDRAVOTNÍ MISIE s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

X

Right Click

No right click