ZDRAVOTNÍ MISIE

Člověk léčí, ale Bůh uzdravuje

Mohu kombinovat ovoce a zeleninu? A co maso?

Když Bůh stvořil člověka, dal mu za pokrm ovoce, semena (tedy i obilniny) a ořechy. Později po vyhnání z ráje mu dovolil také jíst i zeleninu a teprve po potopě maso. Co z toho plyne?

Je prokázáno, že pokud člověk jí zeleninu s některou z původních potravin v jednom jídle, tak dochází během trávení ve střevech ke kvašení. Tato fermentace (kvašení) vytváří mnoho různých škodlivin (převážně z okruhu různých mastných kyselin), které mají výrazně negativní vliv na imunitní systém. Dochází k degeneraci organismu.

Proto se snažíme vyhnout konzumaci zeleniny a ovoce v jednom jídle. Maličké množství ovoce či zeleniny v kombinaci (ve formě zdobení pokrmu) je zanedbatelné, ale není také nezbytně nutné...

Pamatujte, že zelenina je poměrně bohatá na prvek síru, a proto můžeme říci, že se v našem organismu chová jako jakýsi čistič. Zelenina se tráví déle než ovoce, obiloviny a semena, které dal Bůh původně lidem k jídlu.

Ovoce je hlavně zdrojem energie - sacharidů a proto je vhodné jej konzumovat hlavně ráno a omezeně večer po namáhavém dnu k doplnění energie.

Maso nejíme. Zapříčiňuje postupnou degeneraci organismu, stejně jako mléčné výrobky. Je to dáno dílem metabolismem živočišných bílkovin a dílem skutečností, že v dnešní době již živočišné produkty nejsou bezpečné vzhledem ke způsobu chovu a zpracování.

Tabulka kombinací:

Tabulka vhodnych kombinaci potravin

Copyright © 2015-2020 ZDRAVOTNÍ MISIE s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

X

Right Click

No right click