ZDRAVOTNÍ MISIE

Člověk léčí, ale Bůh uzdravuje

Sója: Ano, nebo ne?

Neustále se setkávám s dotazy ohledně prospěšnosti nebo škodlivosti sóje. Nenašel jsem prostší a názornější vysvětlení problematiky než od Prof. Dr. Waltera Veitha. Amazing Discovery přináší překlad jeho přednášky. ... Celý článek... »

Zdravotní přednášky - David Meiß

David Meiss je zdravotní misionář z Německa, který působí po celém světě. Specializuje se léčbu přírodními prostředky zejména při smrtelných a obzvlášť těžkých onemocněních.  ... Celý článek... »

Sedíme na časované bombě

V posledních desetiletích se průmyslový chov zvířat dramaticky změnil. Hospodářským zvířatům jsou podávána krmiva z recyklovaných živočišných bílkovin, hnoje, a petrochemického odpadu. Kromě toho se v tomto odvětví používá celá řada léků, jako jsou antibiotika a růstové stimulanty. Pro člověka jako spotřebitele jsou následky těchto praktik potenciálně zničující. Tato přednáška přináší analýzu a pojednání o důsledcích antibiotik, onemocnění šílených krav a infekčních onemocněních. ... Celý článek... »

Tvoje zdraví Tvoje volba

Jaký mají vliv naše volby stravování a životního stylu na naše zdraví? Žijeme ve společnosti, která se ve velkém spoléhá na léky a stimulanty, aby tak přežila další den. V této přednášce se podíváme na roli léků a běžných stimulantů jako je čaj a káva. Také se zaměříme na přídavné látky v potravinách, jakožto faktory, které způsobují alergické reakce, hyperaktivitu a nemoci. ... Celý článek... »

Vaříme oběd bez lepku, masa a mléka

Úvod do znalostí přípravy oběda, praktická ukázka přípravy oběda: salát, dressing, těstoviny na sladko s mákem, baklažánská specialita na pánvi, pohanka jinak, gulášová rychlá omáčka. Dobrou chuť :-) ... Celý článek... »

Gram prevence lepší než kilo léků

Účinná prevence. Kdy s ní začít a kdy už je na ni pozdě? Co je to epigenetika a jak může pomoci v prevenci nemocí? Zveme vás na záznam přednášky "GRAM prevence lepší než kilo léků". Dva sobotní podvečery přednáší prof. RNDr. Vladimíra Krále, DSc a MUDr. Jozefa Čupky. ... Celý článek... »

Neuvěřitelná pravda o mléku

"Toto je nejsrozumitelnější vysvětlení otazníků kolem mléka, jaké jsem kdy viděl nebo četl. Konečně mi to dává smysl. Zapadá to jako puzzle do mozaiky. Argumenty zastánců a odpůrců mléka nikdy nebyly dost průkazné, byly to jenom tvrzení. Toto se opírá o fakta, logiku a vysvětluje to PROČ." Tomáš Kašpar (Autor knihy Nespěchejte do rakve) ... Celý článek... »

Být fit je hit, 7-12. díl

Přinášíme dalších šest dílů z dvanáctidílného seriálu o životním stylu z dílny amerických vědců a odborníků. V pořadu se vám tvůrci seriálu pokusí zprostředkovat co nejvíce z dosud získaných poznatků o tom, jak přistupovat k životu, abychom si nejen udrželi, ale i upevnili tak důležitou věc, naše zdraví. ... Celý článek... »

Být fit je hit, 1-6. díl

Přinášíme prvních šest dílů z dvanáctidílného seriálu o životním stylu z dílny amerických vědců a odborníků. V pořadu se vám tvůrci seriálu pokusí zprostředkovat co nejvíce z dosud získaných poznatků o tom, jak přistupovat k životu, abychom si nejen udrželi, ale i upevnili tak důležitou věc, naše zdraví. ... Celý článek... »

Copyright © 2015-2020 ZDRAVOTNÍ MISIE s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

X

Right Click

No right click